Rune Persson oljemålning

113684

PERSSON, Rune (1914-1990): Vintermotiv, signerad Rune Persson, olja på duk, 78x125 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

124542
123795

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transport till Malmö, Göteborg eller Helsingfors 200 kr.

Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 21-23
Stockholms Frihamn

Magasin 5

Visning/inlämning/utlämning
mån-fre kl 13-17

Filialer

Göteborg
Geijergatan 14
Öppettider

Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Öppettider

Antikskolan

» Läs mer