Karl Evert Grynning oljemålning

168079

GRYNNING, Karl Evert (1910-1966): Parismotiv, signerad Grynning, olja på duk, 47x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

616570
550
616246
500
616246

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transport till Malmö, Göteborg eller Helsingfors 300 kr.

Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 21-23
Stockholms Frihamn

Magasin 5

Visning/inlämning/utlämning
mån-lör kl 13-17
tors kl 13-19

Filialer

Göteborg
Geijergatan 14
Öppettider

Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Öppettider

Antikskolan

» Läs mer