Karl Evert Grynning

168080

GRYNNING, Karl Evert (1910-1966): Parismotiv, signerad Grynning, olja på duk, 47x55 cm

Konst, Måleri

Karl Evert Grynning

Budhistorik (11 bud)
619976
850
619970
619969
750
619965
700
619968
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transport till Malmö, Göteborg eller Helsingfors 300 kr.

Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 21-23
Stockholms Frihamn

Magasin 5

Visning/inlämning/utlämning
mån-fre kl 13-17

Filialer

Filialerna öppnar åter den 4 augusti
Göteborg

Geijergatan 14
Öppettider

Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Öppettider

Antikskolan

» Läs mer