Tom Fahlroth oljemålning

173638

FAHLROTH, Tom (född 1921): Ensligt träd, signerad, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Tom Fahlroth oljemålning

Budhistorik (15 bud)
667247
950
667219
900
667230
900
667219
850
665224

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transport till Malmö, Göteborg eller Helsingfors 300 kr.

Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 21-23
Stockholms Frihamn

Magasin 5

Visning och Utlämning
Mån, ons, fre kl 11-17
Tis, tors kl 11-19
Lör kl 11-16, sön stängt
Inlämning
Mån stängt
Tis, tors kl 11-19
Ons, fre kl 11-17
Lör kl 11-16, sön stängt

Filialer

Göteborg
Geijergatan 14
Öppettider

Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Öppettider

Antikskolan

» Läs mer