Philip von Schantz färglitografi

177915

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, numrerad, färglitografi, bladmått 45x54 cm; oramad

Budhistorik (5 bud)
706520
500
708624
450
706520
708623
706520

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transport till Malmö, Göteborg eller Helsingfors 300 kr.

Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 21-23
Stockholms Frihamn

Magasin 5

Visning/inlämning/utlämning
mån-fre kl 13-17

Filialer

Göteborg
Geijergatan 14
Öppettider

Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Öppettider

Antikskolan

» Läs mer